728x90 AdSpace

Breaking

[recent][ticker2]
25 Ağustos 2017 Cuma

Türkiye'den işgal elektrik

Türkiye'den işgal elektrik

Türkiye'den işgal elektrik

Türkiye'den işgal elektrik

KKTC sözde "Enerji Bakanı ve ekonomi proje 2-2,5 yıl içinde tamamlanacak" dedi

Enerji ve ekonomi",  Yürüyen sözde "bakan önce, yıl sonuna kadar Türkiye' den 2 ila 2,5 yıl içinde tamamlanacak olan işgal altındaki topraklarda, elektrik taşıyacak elektrik kabloları döşenmesi için çalışma başlayacak " dedi.

İşgal altındaki topraklarda, Bay Doğu ajansı muhabirine yaptığı açıklamada. Ac Türkiye'den gelecek Marching her zaman, ve "Güney" Kıbrıs vermeye hazır olduğunu bildirdi.

Enerji alanında Türkiye ile KKTC arasındaki işbirliği çerçevesinde oluşturulan teknik çalışma grupları tamamlanmış ve bundan sonra politikalarını şekillendirecek. 

Su, elektrik ve doğal kaynak yönetimi,  Yürüyüş devam aktarma projeleri, su transferi tamamlandı ve su yılda 30 milyon metreküp bir miktar Türkiye'den Kıbrıslı Türkler için her açıdan avantaj oluşturur başarısız Devlet açısından sürdürülebilirliğini, suyun fiyat ve kalite olarak aktarılır.
Türkiye'den işgal elektrik Reviewed by haber on Ağustos 25, 2017 Rating: 5 Türkiye'den işgal elektrik Türkiye'den işgal elektrik KKTC sözde "Enerji Bakanı ve ekonomi proje 2-2,5 yıl içinde tamamlanacak&...

Reaksi:

[Türkiye'den işgal elektrik][carousel1]

Hiç yorum yok:

aaa