REKLAM1REKLAM1

KIRILMA

[recent][ticker2]
24 Ağustos 2017 Perşembe

Erdoğan: silahlı Kürtlere karşı İran ile ortak askeri eylem düşünüyoruz

Erdoğan: silahlı Kürtlere karşı İran ile ortak askeri eylem düşünüyoruz
Erdoğan: silahlı Kürtlere karşı İran ile ortak askeri eylem düşünüyoruz

Türkiye Cumhurbaşkanı, "bir tehdit haline gelen terör örgütlerine karşı ortak eylem her zaman görüşmelerin gündeminde," bugün " dedi

Bu Türkiye ve İran var tartışılan olasılık ortak askeri harekata karşı silahlı Kürt örgütleri sonra görüşmelere geçen hafta Ankara arasında başı Genel Kurmay Başkanlığı İran Silahlı Kuvvetleri ve Türk liderleri bugün Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan.
İran ile ortak eylem (İran kolu olan PJAK PKK) yasaklı Kürdistan İşçi Partisine karşı daha etkin savaş için izin verecek gazetecilere Ürdün'e resmi bir ziyaret için ayrılmadan önce bir konuşma yapan Erdoğan, " dedi.

"Bir tehdit haline gelen terör örgütlerine karşı ortak eylem her zaman görüşmelerin gündeminde. Erdoğan bu nasıl uygulanabilir bu sorunu iki askeri liderleri arasında tartışıldı ve şahsen daha detaylı bir şekilde konuştum." dedi.
Erdoğan: silahlı Kürtlere karşı İran ile ortak askeri eylem düşünüyoruz Tarafından gözden geçirildi habervip on Ağustos 24, 2017 Değerlendirme: 5 Erdoğan: silahlı Kürtlere karşı İran ile ortak askeri eylem düşünüyoruz Türkiye Cumhurbaşkanı, "bir tehdit haline gelen terör örgü...

Tepkiler:

[Recep Tayyip Erdoğan][carousel1]

Hiç yorum yok:

aaa