REKLAM1REKLAM1

KIRILMA

[recent][ticker2]
24 Ağustos 2017 Perşembe

Erdoğan Paris Anlaşmayı onaylamaları için tehdit

Erdoğan Paris Anlaşmayı onaylamaları için tehdit
Erdoğan Paris Anlaşmayı onaylamaları için tehdit
Erdoğan Paris Anlaşmayı onaylamaları için tehdit
Koz yolu ve Erdoğan iklim

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumartesi Çapayı eğer daha elverişli şartlar ortaya çıkarmak, bu şekilde ABD'ye karşı G20 üye devletlerin ortak ön kırma yoksa İklim için Paris Anlaşmayı onaylamaları için tehdit etti.

"(P ABD kararından sonra.p. Paris Anlaşması) kendi çekilmesi için, doğru olmayan Parlamentosu tarafından Anlaşmanın onaylanması", Hamburg'da düzenlediği Basın toplantısında Cumhurbaşkanı söyledi çalışıyoruz.

G20 Zirvesi sonuç bildirgesinde, Paris Anlaşmasının bir an önce uygulanması için ayrılan Yirmi Grubun diğer 19 üyenin karşı tek ülke olarak görünür BİZE "geri dönüşü"olarak nitelendirdi.

Erdoğan, iddiaya göre, uygun olan 2015 yılında iklim değişikliği ile ilgili Paris Konferansı sırasında belirli vaatler almış olması tutumunu haklı.

"Gelişmiş ülkeler arasında değil, gelişmekte olan ülkeler arasında da belirttiğimiz gibi, mali sonuçları bir tazminat söz ediyorduk. Eğer bu olursa, parlamentoda onaylaması, ters durumda, ben, hayır," Erdoğan, şöyle dedi.
Erdoğan Paris Anlaşmayı onaylamaları için tehdit Tarafından gözden geçirildi perihan gül on Perşembe, Ağustos 24, 2017 Değerlendirme: 5 Erdoğan Paris Anlaşmayı onaylamaları için tehdit Erdoğan Paris Anlaşmayı onaylamaları için tehdit Koz yolu ve Erdoğan iklim Türkiye C...

Tepkiler:

[haber][carousel1]

Hiç yorum yok:

aaa