728x90 AdSpace

Breaking

[recent][ticker2]
25 Ağustos 2017 Cuma

Erdoğan, "diktatör eğilimler

Erdoğan, "diktatör eğilimler

Erdoğan, "diktatör eğilimler

Erdoğan, "diktatör eğilimler

Avusturya Dışişleri Bakanı, 2023 olarak Avrupa Birliği'ne Türkiye'nin katılım olasılığını reddetti

"Diktatörlük eğilimleri" Türkiye Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun, Avusturya Dışişleri Bakanı Sebastian Mahkemeleri ve 2023 yılına kadar Avrupa Birliği içinde Türkiye'nin üyelik olasılığını dışlamak, 100. kuruluş yıldönümü Başkan suçluyor. Türkiye ile  Birliği'nin derinleştirilmesi sırasında, Ankara tarafında insan hakları ve demokratik değerler "sistematik ihlali" çünkü.

Erdoğan, yanlış ve tehlikeli bir yöne ülkesine götürür. Bay eleştirileri, muhalifler ve azınlıklara karşı davranışları kabul edilemez." dedi. Türkiye Cumhurbaşkanı, "diktatörce eğilimler"gösteren Alman Gazetesi "Die Welt Mahkemeleri" ve ekler.

Eğer Ankara, Avrupa Birliği'ne 2023 olarak katılım isteyen olsa bile, "bu olmayacak," Avusturya Dışişleri Bakanı devam ediyor, "ülkenin Avrupa yolunu uzaklaşmakta olduğunu açıklıyor: ekonomik sonuçları her iki taraf, hesaplanamaz olacaktır, ve ayrıca bir üyelik AB'NİN hazmetme kapasitesi;".

Almanya Başbakanı  Merkel ile şu anda Türkiye, insan hakları ve temel demokratik değerleri ihlal ediliyor reddeder: "Gümrük Birliği'nin derinleştirilmesi açısından tutulmasında, gümrük birliğinin derinleştirilmesi kesinlikle gerçekçi değil" diyor.

Erdoğan, "diktatör eğilimler Reviewed by haber on Ağustos 25, 2017 Rating: 5 Erdoğan, "diktatör eğilimler Erdoğan, "diktatör eğilimler Avusturya Dışişleri Bakanı, 2023 olarak Avrupa Birliği'ne Türkiye...

Reaksi:

[Erdoğan diktatör eğilimler][carousel1]

Hiç yorum yok:

aaa