728x90 AdSpace

Breaking

[recent][ticker2]
11 Şubat 2018 Pazar

Erdoğan tutmaya devam ediyor Suriye'ye saldırı için onu eleştiren herkesi ele geçirdi

Erdoğan tutmaya devam ediyor Suriye'ye saldırı için onu eleştiren herkesi ele geçirdi
Erdoğan tutmaya devam ediyor Suriye'ye saldırı için onu eleştiren herkesi ele geçirdi
17 şüpheli , Afganistan yapılan saldırıya karşı olarak gösteriler ve çatışmalar başlamak istemekle suçlanıyor.

Türkiye yüzünden sureyi Ankara tarafından yürütülen saldırı için kendi muhalefet ana Kürt yanlısı siyasi parti eş başkan  dahil 17 tutuklanması emretti.Bu olay bugün devlet haber ajansı Anadolu  tarafından bildirildi.

Kampanya kuzeybatısında sureyi afrin başladığında beri yaklaşık üç hafta önce yetkililer eleştirmek veya karşı çıkan tutukluma edeceğini açıkladı.

Şimdiye kadar onlar protesto için veya saldırı sırasında sosyal medya girişler için yaklaşık 600 kişiyi gözaltına aldı.

Anadolu sanık 17 zanlı afrin yapılan saldırın muhalefet bahanesiyle gösteriler ve çatışmalar yapmaya karar vermişlerdir Ankara kamu savcılığı ofisini gerekçe bildirdi.

Aralarında doğu göre halk cumhuriyeti partisi (HDP) serpil eş başkanı olduğunu hdp ikinci büyük muhalefet partisi olan Kürt milis YPG afrin karşı kampanya yer almaktadır HDP diğer başkanı selatin demir taş, onlar inkar benzer suçlamalarla ilgili olarak hapiste.

YPG Ankara terör ve üç yıl boyunca 40.000 fazla kişinin ölümüne yol açtı hangi Türk topraklarımızından bir isyan yürütülen kürdistan  işçi partisi (PKK)uzatılması ile karakteristiğe.

Erdoğan tutmaya devam ediyor Suriye'ye saldırı için onu eleştiren herkesi ele geçirdi Reviewed by haber on Pazar, Şubat 11, 2018 Rating: 5 Erdoğan tutmaya devam ediyor Suriye'ye saldırı için onu eleştiren herkesi ele geçirdi 17 şüpheli , Afganistan yapılan saldırıya karşı ol...

Tepkiler:

[hdp serpil][carousel1]

Hiç yorum yok:

aaa