728x90 AdSpace

Breaking

[recent][ticker2]
1 Mayıs 2018 Salı

Erdoğan, bir sahte diploması olan bir başkan adayıdır!

Resim yazısı ekle
sahte diploması Erdoğan
Erdoğan, bir sahte diploması olan bir başkan adayıdır


1981'de bir yıl sonra kurulduğu 1984 yılında Marmara Üniversitesinden bir derece aldı-Yüksek Mahkemeyi lehine bir karar almaya çağırdı.Bir kez daha,Tayyip Erdoğan yasaları kendi başına getiriyor.Türkiye'de aday olmak için bir dereceye sahip olmalı.Ancak Erdoğan bir derece sunmadı.Ve bu yüzden karar verdiği hiçbir müdahale yok mu?Yüksek Seçim Kurulunun hangi adayların bir derece üretmeleri gerekmediği karar vermesini istedi.

"Sultan", dini vaizleri öğreten"imam-Hatip"adlı İslami bir okula gitti. 1970'ler ve 1980 ' ler  boyunca, bu okulların mezunları sadece ilahiyatta yüksek eğitim devam edebilirler.Ancak Erdoğan, Marmara Üniversitesi iktisadi ve idari Bilimler Fakültesi mezunudur.Ancak, kayıt için uygun olmak için, imam-Hatip hariç başka bir okula gittiğini kanıtlayan bir sertifikaya ihtiyacı vardı.

Erdoğan diplomasına sahip olmak varsayımı 2014 yılına kadar devam ediyor.O zamandan beri üniversiteden mezun olsaydı bir tartışma konusu oldu.Diplomasının bir kopyasını sunması için yapılan itirazlara rağmen, Tayyip Erdoğan hiçbir zaman yamadı.Ama bir bahanesi var.Mezun olduğu Marmara Üniversitesi,Temmuz 2014'te mahkeme emri ile sona erdi!


Erdoğan, bir sahte diploması olan bir başkan adayıdır
1981'de mezuniyet tarihi ile serbest bırakılmış olsa da, 1981'de Marmara Üniversitesi olmadığı için oldukça sahte. Bu 1982'de kuruldu.

Erdoğan'ın muhalifleri, sık sık diğer öğrencilerden birini sunmasına neden oldu.Ama her zaman Lyceum'daki sınıf arkadaşlarından bahsediyor....(ve o orada olmasından dolayı.....)


Saygın gazeteci Ayşe Hur, Akademinin 1982'den sonra katıldığı Marmara Üniversitesi'ne, başvurunun ne zaman yapıldığını ve  Cumhurbaşkanının öz geçmişinde bahsettiğinde öğrenmesini istedi.Ayrıca, Üniversite Arşivinden derecesinin onaylı bir kopyasını talep etti.

mektupta Marmara Üniversitesi dekanı bilgileri kişisel verilerin içinde talep ve ifşa edilemez gazeteciyi bilgilendirdi.

Erdoğan, bir sahte diploması olan bir başkan adayıdır! Reviewed by haber on Mayıs 01, 2018 Rating: 5 Resim yazısı ekle Erdoğan, bir sahte diploması olan bir başkan adayıdır 1981'de bir yıl sonra kurulduğu 1984 yılında Marmara Üniversites...

Reaksi:

[Tayyip Erdoğan'ın sahte diploması][carousel1]

Hiç yorum yok:

aaa