728x90 AdSpace

Breaking

[recent][ticker2]
6 Ocak 2018 Cumartesi

ADSENSE İLE PARA VERME

Reklam verenlerin ve yayıncıları bulunduğu ortalama başvurabiliriz..En alakalı içeriği olan reklamlar,ziyaret edilen anahtar kelimelere yapılan aramalara ve sitelerin reklamları olan yayılarak gösterilir.

Bu, büyük ola-sıkla neden  olacaktır.Niş kelimelerle iyi biçimlendirilmiş banner  ve reklamlar oluşturun gelirler daha oranına sahip niş kelimeleri listede daha yüksek bir sıraya sahiptir.

Bu, kelime öbekleri içeren reklam kampanyalarının daha fazla kazanacağı anlamına gelir

Adse ne ile yüksek gelir yüksek gelir sağlama

Reklam verenlerin ve reklam yayınlarının  bulunduğu ortamda söz etmek.

Yapılan arama ve gezilen sitelere göre en uygun içerikli reklamlar gösterilir.Ziyaretçinin önceden yapmiş olduğu  anahtar kelimeler, satılık anahtarlar, satılık anahtarlar.

Böylelikle tıklama olasılığı yüksektir.uygun reklam bannner rini  oluşturup,nice kelimeler içeren reklam gelirleri daha yüksek olacaktır.Rekabet oranı düşük olan niş kelimeleri yüksek sıralarda yer alma oranı yüksektir.

Yani reklam kampanyaları daha yüksek gelir sağlayacaktır.

ADSENSE İLE PARA VERME Reviewed by haber on Cumartesi, Ocak 06, 2018 Rating: 5 Reklam verenlerin ve yayıncıları bulunduğu ortalama başvurabiliriz..En alakalı içeriği olan reklamlar,ziyaret edilen anahtar kelimelere yapı...

Tepkiler:

[reklam kampanyaları][carousel1]

Hiç yorum yok:

aaa