728x90 AdSpace

Breaking

[recent][ticker2]
4 Eylül 2017 Pazartesi

Kuzey Kore savaş için yalvarıyor

Kuzey Kore savaş için yalvarıyor

Kuzey Kore savaş için yalvarıyor

Kuzey Kore savaş için yalvarıyor

BD Büyükelçisi şimdi çok geç olmadan diplomatik araç egzoz, "zaman" akıl tanıtım belirtildiği üzere Öfke "Çin" Pyongyang yanlış eylemleri durdurmak için, " diyor Moskova -

Savaş sirenleri var başladı ses şiddetle etrafında Kore yarımadası olarak başlatılan acil toplantıda BM Güvenlik Konseyi için adres krizin neden olduğu sırt sırta başlattı balistik füzeler. Büyükelçisi Amerika Birleşik Devletleri, bir isteği olan Konsey toplandı, Nikki Haley, belirtilen giriş burası Kuzey Kore yalvarmak için savaş" ve vurguladı Washington değil savaş istiyor, ama "vakit geldi egzoz diplomatik yollardan daha önce çok geç."

 Haley Pyongyang, Kim Jong-BM, nükleer programının uygulanmasına devam ederken, ikisi de önemli sonuçlar verdi Birleşmiş Milletler, rejimine karşı alınan kararlar ayrıntılı, Batı dünyasının bütün özünü tehdit. "Bu kadar yeter", Amerikan Büyükelçisi vurguladı, Kuzey Kore lideri ilk basmadan önce harekete Washington niyeti sanırım, biri gidiyor.

"Başarısız müzakereler ile 24 yıl yeter," diye ekledi, karakteristik tutku ve vurgu ile konuşuyor. "Çabalarımıza rağmen Kuzey Kore'nin nükleer programı, her zamankinden daha gelişmiş ve daha tehlikeli. Savaş asla ABD tarafından istenen bir şey. Artık onu istemiyoruz. Ama ülkemizin sabır sınırsız değildir," diye ekledi.

En son güncellemesine göre, kararların bir hafta içinde alınabilecek Kuzey Kore ve gerçekten acil prosedür ile yeni yaptırımlar için BM kararı isteyecek.

Bazı Güvenlik Konseyi, Amerika Birleşik kalır ve Kuzey Kore'ye karşı uygun önlemleri alma", Pyongyang tarafından altıncı nükleer testinden sonra olacak" BM Antonio  Genel Sekreteri saydığı bu arada, Siyasi İşler bölümü, Jeffrey , Başkanı söyledi.

Yanlış anlama, yanlış hesaplamalar ve ölçekleme", "gerginlikler arttıkça ve risk bu Güvenlik Konseyi'nin 15 üyesini uyardı.

(Kuzey Kore) zorluklar döngüsünü kırmak için "en son ciddi gelişmeler kapsamlı bir yanıt gerektirir. Böyle bir tepki gerekir ihtiyatlı ve cesur diplomasi için etkili," dedi  ele Konseyi.

"Öfke" Rusya öneriyor

Askeri çözümler Kore yarımadasında sorunları çözmenin mümkün değildir ve gerginlikler yükselmek "olabilecek her türlü eylemden soğukkanlılık ve kendine hakim olma korumak için" acil bir ihtiyaç olduğu konusunda uyardı Birleşmiş Milletler Vasily  Rusya Büyükelçisi bugün söyledi. BM Güvenlik Konseyi  "Kore yarımadası saran nükleer ve diğer sorunları için kapsamlı bir çözüm, sadece siyasi müzakereler, bu Genel Sekreter, Birleşmiş Milletler arabuluculuk çabaları kullanan olarak bulunabilir." dedi.

Çin: Pyongyang yanlış eylemleri durdurmak için

BM Liu Τζιεγί Çin temsilcisi Kuzey Kore, "yanlış olan eylemleri durdurmaya çağırdı," tüm taraflar için ciddi bir "Pekin Kuzey Kore, ABD ve Güney Kore tarafından yürütülen askeri tatbikatlar balistik ve nükleer program aynı anda bir Süspansiyon İçin öneriyi dikkate almaya" çağırdı. "Şiddetle (Kuzey Kore) çağırıyoruz ... Liu yanlış, ya da kendi çıkarları ile durum daha kötü değil, tutarlı olun, ve gerçekten diyalog yoluyla sorunu çözme yoluna dönmek için eylemlerde durdurmak için," BM Güvenlik Konseyi söyledi.

Japonya: kaybedecek daha fazla zamanım yok
Kuzey Kore'nin nükleer programının ilerlemesini durdurmak için gerekli tüm önlemleri alarak Japonya, Coro  Büyükelçisi sordu, yetkili bir tarzda konuşma, adalar sınırları geçti balistik füze Pyongyang tarafından lansmanı sonra. "Daha fazla zaman kaybetmemeliyiz. Kuzey Kore baskı hissediyorum. Bu şekilde (p seçerseniz.p. saldırının, sonuçları" olacağını vurguladı. Japon hükümeti temsilcisi.

İngiltere: barışçı ve diplomatik bir çözümü Tercih ederiz

Bir "barışçı ve diplomatik çözüm", ancak bunu kabul meydan Pyongyang, tarafından desteklenen İngiltere, İngiltere Dışişleri Bakanı Boris Johnson, uyarmak sonuçları bir askeri saldırı.

Güney Kore uyardı: Kim Jong-un yeni bir darbe için hazırlanıyor

Birleşmiş Milletler geçici Güvenlik Konseyi kuralları önce, Güney Kore hükümeti, Kim yeni Başlat kıtalararası balistik bir füze için hazırlıklar başladı dair kanıt olduğunu konusunda uyardı. Güney Kore parlamentosunda Chang Kung- bu endişe verici tablolar Güney Kore Savunma Bakanlığı üst düzey subayın ağzından duyuldu: "balistik bir füze, yeni bir piyasaya olabileceğine dair ipuçları var ve ayrıca Kuzey Kore'nin kıtalararası balistik bir füzeyi imha etmek için bekliyoruz," dedi. 

Eğer düğmeye Kim basarsa ne olur?

Eğer Kim düğmeye basarsa olur, bir nükleer bir füze fırlatma, Amerika Birleşik Devletleri bile etkileyebilir? 

Uluslararası toplumun 5 puan dikkatinin yoğunlaşması gerektiğine kabus senaryosu, CNN notlar: 

B. Kore 1: neden nükleer denemeler yapıyor mu?

Nükleer silah yalıtılmış bir rejim için tek ve en iyi hayatta kalma mekanizması, çok az etkisi ve arkadaşlarınızla parmakları ...

Uluslararası tanınma ve nükleer silah için Kim de "susadım" uluslararası toplumun ilgi odağı olmak için emin bir yoldur. 

Seul'de bulunan Kookmin Üniversitesi'nde CNN Andrei , bir profesör "ölüler paraya ihtiyacım var ve bu nükleer silahlar olmasaydı, çoktan ölmüş olacak inanmıyor Kuzey Kore liderleri biliyor," diyor. 

2: savaşa gideceğiz?

ABD Savunma James Mattis, Bakanı, ABD'ye karşı B. Kore durumunu devamı düşmanca ve tehlikeli hareket halinde "büyük bir askeri yanıt" uyarısında bulundu. Ve eğer Kuzey Kore saldırı olsaydı Amerikan Başkanı "gazetecilerin sorularını tarafından bombalandı", cevap göreceğiz özlü oldu: "."

Açıkça askeri Pyongyang karşı excel ederken, ABD, Kuzey Kore'ye karşı herhangi bir Amerikan saldırısı muhtemelen Pyongyang-Kuzey Kore ve Japonya komşular için yıkıcı bir kayıp, Amerikalı analistler strese neden olur.
   
Kuzey Kore'nin iddialarını doğrulamak için çok zordur, eğer başarıyla altıncı nükleer testi yapılırsa uzmanlar da işaret etmektedir. Ancak, böyle bir senaryo olasılığı askeri eyleme düşünülemez yüksek riskli yapar. 

3: Kim saldırırsa ne olacak?

Kuzey Kore ilk-Evet, geçen ay isabet ederse, Pyongyang ABD izleyicisi için aynı zamanda da 100 füzeleri durdurmak için yeterli savunma sistemleri gibi, alia, ınter anti-füze savunma sistemi THAAD füze sistemi "Aegis", Japonya'da bir roket başlattı ederken Guam adasında bile etkileyebilir bu tehdit etmişti.

Bu sistemler teoride yayılan radyasyon hala risk olsaydı, patlayan olmadan nükleer taşıyan bir füze ateş.

4: başka bir seçeneğim Amerika Birleşik Devletleri var mı?

Washington için Seçenek iki: yaptırımlar ve müzakereler sınırlıdır.

Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi, boşuna on yılı aşkın bir süredir Kuzey Kore'nin nükleer silah programını sona erdirmek için deneyin.

Kısacası, Koz durumu-ekonomik yaptırımlar-Çin ham petrolün yaklaşık %90 Pyongyang malzemeleri ham petrolün dondurma da dahil olmak üzere, hedeflenmiş olabilir ama bir çok alternatifleri yok.
   
Buna ek olarak, Amerikan Başkan bildiriliyor Kim ile iletişim kanalını, görüşmeler hariç kapatır, müzakereler, çözüm değildir","Twitter aynı notlar.

Ancak, BİZİM bu pozisyon her zaman Pyongyang ile diyalog masasında sadece Kim nükleer programını terk edeceği koşul altında oturup aynı olmuştur.
Amerika Birleşik Devletleri B. Kore-yani, nükleer programının "dondurma" kabul Pyongyang nükleer füzelerini tutmak için izin vermek zorunda, ama sırayla müzakere masasına Kim oturmak nasıl-nükleer biliyor test edilmesi ve daha da geliştirilmesi önlemek için bazı analistlere göre.

Profesör Andrei Λανκόφ "kötü ve daha kötü arasında seçim yapmak zorundayız," Seul'deki Kookmin Üniversitesi'nden diyor. 

Başka krizin de tırmanması için yardım edebilecek? 
    
ABD Pekin hükümetinin inatçı komşu Pyongyang dizginlemek olabilir, yani Çin umutlarını vardı. Ancak, Amerikan siyasi analistler, böyle Washington gibi, artık Kim karşı itme, tutumunu değiştirmesi için zorlamak, o Pekin güvenebilirsiniz olduklarını düşünmüyoruz.

Çin sürekli olarak ülkenin nükleer ve balistik füze test etmek için Kuzey Kore'ye yönelik BM yaptırımlarına desteklenen varken Kim itmek için Pekin ekonomik açıdan yeterli olmadığını, şikayet.
   
Washington umuduyla rağmen, Çin, Kuzey Kore sorunu çözmek, Çin'in Kore yarımadasında siyasi istikrar konusunda daha fazla endişe Dartmouth Üniversitesinde Jennifer Lind, doçent: "işaret eder.Çin, Kuzey Kore, rejim üzerinde ekonomik baskı uygulamakla, Kim Jong rejiminin devrilmesi BM kurşun, yarımada üzerinde tam bir kaosa neden olabilir korkuyorlar."
Kuzey Kore savaş için yalvarıyor Reviewed by haber on Pazartesi, Eylül 04, 2017 Rating: 5 Kuzey Kore savaş için yalvarıyor Kuzey Kore savaş için yalvarıyor BD Büyükelçisi şimdi çok geç olmadan diplomatik araç egzoz, "zaman&qu...

Tepkiler:

[Kuzey Kore savaş için yalvarıyor][carousel1]

Hiç yorum yok:

aaa