728x90 AdSpace

Breaking

[recent][ticker2]
5 Eylül 2017 Salı

Bu Kim Jong nükleer programı

Bu Kim Jong nükleer programının arkasındaki "beyin"-BM

Bu Kim Jong nükleer programı
Bu Kim Jong nükleer programı

Kim Yong Shik Kuzey Kore lideri güvenini kazandı, 2012 yılında bir uydu yapım ve fırlatma sonra

Kuzey Kore başlamış olan dünya için Bir tehdit, ve "shakes" gezegenin büyük güçler olarak geliştirir ve nükleer programı uygulayan ABD ve müttefiklerine karşı doğrudan tehdit olarak dayatmak, adres ve cezalar uyarıları dikkate almaz. Hidrojen bombası-son başarılı test hala kanıtlanmamıştır - meğer yanı sıra küresel alarm, Pyongyang hedefe çok yakındır. Kitle imha, uzun menzilli silahları satın. Kim olsa, Kim Jong Eun nükleer programının arkasındaki "beyin" mi?

Adı Kim Yong-Sik olduğu gibi. Bu orta yaşlı bir roket bilim adamı, kim, olarak ortaya, ilham, Kuzey Kore'nin nükleer programı doğrudan kurşun.
Bu Kim Jong nükleer programı
Bu Kim Jong nükleer programı
Nasıl Kim Jong Eun güvenini kazandı? Kim Yong Sik uzaya 2012 yılında bir uydu inşa etmek ve başlatmak yönetilen, Kuzey Kore silah endüstrisi tasarımını değiştiriyorum. İki yıl önce, uzaya bir roket... 10 saniye içinde başarısız olmuştu. Bir sonraki adım bomba dönüşüm, füze sistemleri, uzun menzilli. 

Güney Kore ve Amerikan müttefiklerinin komşuları tehdit eden bu sistemin yaratıcısı olarak tanındı olarak son zamanlarda, Kim Yong Moon, onu ödüllendirmek, onu Kim Jong Il "Emir" en yüksek ödül teklif etti. Kim Jeong Shik 50 yaşında ve Kuzey Kore'nin sözde elit doğdu. 

Kuzey Kore'nin bir sonraki darbe Güney Kore gizli servisi tarafından teyit hemen sonraki dönemde olabilir.

Pyongyang: ABD için yeni bir "hediye Hazırlama" 

Daha önce, Pyongyang rejiminin BİZİ daha fazla "hediyeler" konusunda uyarmış. Cenevre'de BM Kuzey Kore Han Tae Song, Büyükelçi, Silahsızlanma Konferansı, Birleşmiş Milletler himayesi altında yürütülen, iki gün Pyongyang ile altıncı nükleer testinden sonra bu açıklamaları yaptı.

Han, "ülkem, Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti tarafından alınan kendini savunma önlemleri, ABD dışında kimsenin yapacağı bir hediye oldu," dedi. "Amerika Birleşik Devletleri riskli zorluklar, Kuzey Kore basıncı için boşuna girişimleri dayalı olduğu sürece ülkeme gelen diğer hediyeler alacak," diye ekledi.

Balistik füze batı kıyısında taşındı
Pyongyang sonraki vuruş için hazırlanıyor gibi görünüyor. Ülkenin Büyükelçi, doğrudan ifadeleri ile ABD tehdit zaman, kıtalar arası olan internet gibi bir balistik füze, etrafında kötü bir haber, yeni bir parça adı olmayan bilgi hizmeti yakın bir kaynak değinir Güney Kore Gazetesi Asya İş Günlük, tarafından bildirilen gece, Kuzey Kore'nin batı kıyısındaki transfer olduğu belirlenmiştir.

 derginin yayın göre, roket transferi algılama önlemek için ise gece boyunca Pyongyang yürütülen olduğunu ilan ettiği altıncı nükleer testten sonra Pazartesi günü başladı. Kuzey Kore'nin batı kıyısında balistik füze geliştirme programı test ediyoruz.

Güney Kore Savunma Bakanlığı bu raporu teyit edebilecek bir pozisyonda olmadığını bildirdi. Dün Savunma Bakanlığı, Kuzey Kore, herhangi bir zamanda yeni füzeler, kıtalararası dahil olmak üzere, lansmanı ile devam etmeye hazır olduğuna inanıyor Güney Kore parlamentosu bildirdi.

Aynı zamanda, Washington sabır Kore yarımadasında durum "acil" BM Güvenlik Konseyi'nde konuşan Amerikalı bir diplomat, itiraf söylediği gibi bitiyor. Nikki Haley "yarım tedbirler almak zamanı geldi," dedi, Pyongyang davranışını değiştirmek için BM tarafından 20 yıldır alınan yaklaşım, "işlemediğini" söyledi. Kuzey Kore lideri Kim Jong-un, "savaş için yalvarıyor" bu, gerçekten de ekledi.

Gerçekten de, Kuzey Kore'nin bu yeni gücü uluslararası toplum hatırlatan kararlısın anlaşılan. Aslında, Güney Kore Milli istihbarat Servisi'nin en azından yetkililerle altıncı nükleer denemesinin ardından Kuzey Pasifik'te yeni kıtalararası balistik bir füze, uygun olarak başlatmak için.

Öte yandan, BM Antonio  Genel Sekreteri yumuşatmak, bazı Güvenlik Konseyi, Amerika Birleşik kalır ve gerekli önlemleri alacağını "o" dikkate alarak çalışır. Siyasi İşler Jeffrey Φέλτμαν Dairesi Başkanı en azından öyle dedi. Yanlış anlama, yanlış hesaplamalar ve ölçekleme", "gerginlikler arttıkça ve risk bu  Güvenlik Konseyi'nin 15 üyesini uyardı.

Japon Başbakanı, ülkesinin söyledi, ABD ile işbirliği içinde, füze fırlatma karşı, ama aynı zamanda anti-füze savunma geliştirilmesi için kendisini savunmak için yapmak mümkündür, bunu sen de biliyorsun. Bu kez, tüm sonra, füzenin test düz Japonya'yı tehdit etti, füze toprakları üzerinde bir kaç metre geçti. Bu şekilde, Kuzey Kore'nin uluslararası toplum tarafından belirlenen kırmızı çizgiyi geçmeye tehdit etti.

Ülkenin Dışişleri Bakanlığı sözcüsü tarafından açıklandı gibi onun parçası için, Çin Pekin'de Kuzey Kore Büyükelçiliği ile resmi görüşmeler vardı. Geng Shuang göre, Kuzey Kore'nin nükleer testleri Çin kontrast farkındadır ve ülkesine bir araç olarak tartışmalar Kore yarımadası krizi çözmek için bulduğu ekledi. Çin her taraftan dışarı adım gerginliği azaltmak için yapılacak kadar sakin olmaya çağırıyor. "Güç" kullanımı krizini çözmek için bir seçenek olmadığını düşünüyor.

Uygun olarak, ancak birkaç , en son nükleer deneme, Kuzey Kore, ortaya bir sorun olarak Amerika Birleşik Devletleri'nde de kabul olarak bir şekilde baskı Çin için ikna Washington'a meşgul diyalog ile Pyongyang. Bugüne kadar en güçlü Pyongyang ayrıca, altıncı nükleer test - - (Brezilya, Rusya, Hindistan, Çin, Güney Afrika) "Brıcs", beş büyük gelişmekte olan güçlerin yıllık Zirvesi Çin'de lansmanı ile çakıştı.

Öyle olsa bile, önemli ölçüde gerginlik tırmanıyor. Güney Kore-yüzey ve balistik füzeler füzeleri hava ile bir saldırı zaten egzersiz simülasyonu yapılmış olsa da, ABD'NİN her türlü tehdide büyük bir askeri yanıt konusunda uyarıyor. Güney Kore ve Amerika Birleşik Devletleri tartışmak uçak gemisi ve bölgeye bombardıman gelişimi için. 

Bu Kim Jong nükleer programı Reviewed by haber on Eylül 05, 2017 Rating: 5 Bu Kim Jong nükleer programının arkasındaki "beyin"-BM Bu Kim Jong nükleer programı Kim Yong Shik Kuzey Kore lideri güvenini kazan...

Reaksi:

[Japon Başbakanı][carousel1]

Hiç yorum yok:

aaa