728x90 AdSpace

Breaking

[recent][ticker2]
5 Eylül 2017 Salı

ABD için başka bir hediye

Pyongyang tehdit: ABD için başka bir "hediye" var

ABD için başka bir hediye
ABD için başka bir hediye

BM Kuzey Kore Büyükelçisi Kim bildirildi kıtalararası füze taşıyan aynı zamanda ülkesinin savunma" kendini ABD'nin "önlemler "benzersiz bir alıcı ile hediye olarak kıyıya özellikli

Bu Kuzey Kore duyurdu bugün son nükleer deneme gerçekleştirdiğini tarafından Pazar günü bir "hediye" Amerika Birleşik Devletleri, süre uyardı o olacak.

Cenevre'de BM Kuzey Kore Han Tae Song, Büyükelçi, Silahsızlanma Konferansı, Birleşmiş Milletler himayesi altında yürütülen, iki gün Pyongyang ile altıncı nükleer testinden sonra bu açıklamaları yaptı.

Han, "ülkem, Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti tarafından alınan kendini savunma önlemleri, ABD dışında kimsenin yapacağı bir hediye oldu," dedi.

"Amerika Birleşik Devletleri riskli zorluklar, Kuzey Kore basıncı için boşuna girişimleri dayalı olduğu sürece ülkeme gelen diğer hediyeler alacak," diye ekledi.


Kuzey Kore kıyılarında bir füze taşındı

Zamanla ülkenin Büyükelçisi, tablolarını, internet etrafında çok kötü bir haber, yeni bir parça ile doğrudan Amerika Birleşik Devletleri tehdit etmektedir.

Muhtemelen olan kıtalararası balistik bir füze, Kuzey Kore, Batı sahiline gece aktarılacak tespit, adı olmayan bilgi hizmeti yakın bir kaynak cıtes günümüz Güney Kore Gazetesi Asya İş Günlük, göre olmuştur.

 derginin yayın göre, roket transferi algılama önlemek için ise gece boyunca Pyongyang yürütülen olduğunu ilan ettiği altıncı nükleer testten sonra Pazartesi günü başladı. Kuzey Kore'nin batı kıyısında balistik füze geliştirme programı test ediyoruz.

Güney Kore Savunma Bakanlığı bu raporu teyit edebilecek bir pozisyonda olmadığını bildirdi. Dün Savunma Bakanlığı, Kuzey Kore, herhangi bir zamanda yeni füzeler, kıtalararası dahil olmak üzere, lansmanı ile devam etmeye hazır olduğuna inanıyor Güney Kore parlamentosu bildirdi.

Aynı zamanda, Washington sabır Kore yarımadasında durum "acil" BM Güvenlik Konseyi'nde konuşan Amerikalı bir diplomat, itiraf söylediği gibi bitiyor. Nikki Haley "yarım tedbirler almak zamanı geldi," dedi, Pyongyang davranışını değiştirmek için BM tarafından 20 yıldır alınan yaklaşım, "işlemediğini" söyledi. Kuzey Kore lideri Kim Jong-un, "savaş için yalvarıyor" bu, gerçekten de ekledi. 

Gerçekten de, Kuzey Kore'nin bu yeni gücü uluslararası toplum hatırlatan kararlısın anlaşılan. Aslında, Güney Kore Milli istihbarat Servisi'nin en azından yetkililerle altıncı nükleer denemesinin ardından Kuzey Pasifik'te yeni kıtalararası balistik bir füze, uygun olarak başlatmak için.

Öte yandan, BM Antonio Γκουτέρες Genel Sekreteri yumuşatmak, bazı Güvenlik Konseyi, Amerika Birleşik kalır ve gerekli önlemleri alacağını "o" dikkate alarak çalışır. Siyasi İşler Jeffrey  Dairesi Başkanı en azından öyle dedi. Yanlış anlama, yanlış hesaplamalar ve ölçekleme", "gerginlikler arttıkça ve risk bu Güvenlik Konseyi'nin 15 üyesini uyardı.

Japon Başbakanı, ülkesinin söyledi, ABD ile işbirliği içinde, füze fırlatma karşı, ama aynı zamanda anti-füze savunma geliştirilmesi için kendisini savunmak için yapmak mümkündür, bunu sen de biliyorsun. Bu kez, tüm sonra, füzenin test düz Japonya'yı tehdit etti, füze toprakları üzerinde bir kaç metre geçti. Bu şekilde, Kuzey Kore'nin uluslararası toplum tarafından belirlenen kırmızı çizgiyi geçmeye tehdit etti.

Ülkenin Dışişleri Bakanlığı sözcüsü tarafından açıklandı gibi onun parçası için, Çin Pekin'de Kuzey Kore Büyükelçiliği ile resmi görüşmeler vardı. Geng Shuang göre, Kuzey Kore'nin nükleer testleri Çin kontrast farkındadır ve ülkesine bir araç olarak tartışmalar Kore yarımadası krizi çözmek için bulduğu ekledi. Çin her taraftan dışarı adım gerginliği azaltmak için yapılacak kadar sakin olmaya çağırıyor. "Güç" kullanımı krizini çözmek için bir seçenek olmadığını düşünüyor. 

Uygun olarak, ancak birkaç  en son nükleer deneme, Kuzey Kore, ortaya bir sorun olarak Amerika Birleşik Devletleri'nde de kabul olarak bir şekilde baskı Çin için ikna Washington'a meşgul diyalog ile Pyongyang. Bugüne kadar en güçlü Pyongyang ayrıca, altıncı nükleer test - - (Brezilya, Rusya, Hindistan, Çin, Güney Afrika) "Brıcs", beş büyük gelişmekte olan güçlerin yıllık Zirvesi Çin'de lansmanı ile çakıştı.

Öyle olsa bile, önemli ölçüde gerginlik tırmanıyor. Güney Kore-yüzey ve balistik füzeler füzeleri hava ile bir saldırı zaten egzersiz simülasyonu yapılmış olsa da, ABD'NİN her türlü tehdide büyük bir askeri yanıt konusunda uyarıyor. Güney Kore ve Amerika Birleşik Devletleri tartışmak uçak gemisi ve bölgeye bombardıman gelişimi için.
ABD için başka bir hediye Reviewed by haber on Salı, Eylül 05, 2017 Rating: 5 Pyongyang tehdit: ABD için başka bir "hediye" var ABD için başka bir hediye BM Kuzey Kore Büyükelçisi Kim bildirildi kıtalararası ...

Tepkiler:

[Kuzey Kore duyurdu][carousel1]

Hiç yorum yok:

aaa