728x90 AdSpace

Breaking

[recent][ticker2]
27 Ağustos 2017 Pazar

yolsuzlukla savaş haberleri ve anlaşılmaz

yolsuzlukla savaş haberleri ve anlaşılmaz çığlıklar kadar uyduruk artırır

yolsuzlukla savaş haberleri ve anlaşılmaz çığlıklar kadar uyduruk artırır

yolsuzlukla savaş haberleri ve anlaşılmaz çığlıklar kadar uyduruk artırır

oECD ile Yolsuzlukla Mücadele için Genel Sekreterliği işbirliği, hem de diğer uluslararası Örgütler gibi, aynı zamanda Avrupa Birliği kurumlarının yolsuzlukla mücadeleyi sıfırdan başlayan bir alan değil, ortak kabul tarafından dikte ile," dedi

"Her gün ve her adım bizi zenginleştirir, güçlendirir ve yolsuzlukla mücadele etmekte en etkili hale getirir. Bu yüzden büyümek ve çarpma, bağımlılıklar temsilcilerinin uydurma haber, gizli ağlar, mızmızlanmayı, ikiyüzlülük ve küstahlık son kez. Hepimiz neden çok kolay anlıyor. Panik içinde, ülkemizde yasadışı ve zararlı etkisi" sonuna yaklaşırken, Adalet Dimitri  Bakan Yardımcısı, Yolsuzlukla Mücadele için Genel Sekreterliği tarafından düzenlenen bugünkü konferansta yaptığı konuşmada kapalı bu sözlerle görüyorlar.

Bu konferansın teması OECD tarafından teknik destek programı yolsuzluk ve mücadele için yapısal reformlar. 

Bay her şeyden önce.  "OECD ile Yolsuzlukla Mücadele için Genel Sekreterliği işbirliği, hem de diğer uluslararası Örgütler gibi, aynı zamanda Avrupa Birliği, yolsuzlukla mücadele sıfırdan başlayan bir alan değil, ortak kabul tarafından dikte kurumlarını"ifade etti.

Adalet Bakanı Yardımcısı dikkat çekti:
"Yunan Hükümeti yolsuzlukla mücadele amacı olan bağlılığını ve kararlılığını tazeledi. Özellikle de yaşıyor, artık uzun süreli ekonomik krizin vurduğu insanlar var bu gibi zamanlarda.

Bu koşullarda, insanlar adalet talep ve yapmaya çalışıyoruz. Kurumsal yol seçiyoruz, uluslararası kuruluşlardan uzmanlığından ve hareket için, sadece baskıcı değil, aynı zamanda koruyucu çalışıyoruz. Hedefimiz geleceğe yönelik yolsuzluk sokakları kapatır"bir şekilde kurumsal çerçeve değiştirmektir.

yolsuzlukla savaş haberleri ve anlaşılmaz Reviewed by haber on Ağustos 27, 2017 Rating: 5 yolsuzlukla savaş haberleri ve anlaşılmaz çığlıklar kadar uyduruk artırır yolsuzlukla savaş haberleri ve anlaşılmaz çığlıklar kadar uyduruk ...

Reaksi:

[yolsuzlukla savaş haberleri ve anlaşılmaz][carousel1]

Hiç yorum yok:

aaa