Header Ads

REKLAM1 REKLAM1
REKLAM 10 REKLAM11 REKLAM11

Yeni emeklilik

REKLAM 2 REKLAM 2 DEVAMI
loading...
REKLAM 2 DEVAMI REKLAM 2
REKLAM 3 REKLAM 3

Yeni emeklilik Katrougalos: "Pencere" kesim

Yeni emeklilik
Yeni emeklilik

Çalışma Bakanı, yeni sistemin temelinde  ben, dedi, Bu doğrudan yapılacak bildiren

Ana emekli İşçi, George Katrougalos Bakanı ile başladı, ana emeklilik, Ekim ayında öncelikle maaşım %6 yeni yatay kesikler hazırlandıklarını GÖKYÜZÜNÜN tv yayında konuşan Çalışma ve SW, Yiannis Vroutsi üyesi eski bakanın ifadeleri sonra, indirimleri etkilenmez re-güvence. Özellikli Bay başvuruları yalan söyleme. Herhangi bir eski ana emeklilik azalacaktır "Vroutsi ve vurguladı.

Ancak, yeni emeklilik hemen olmayacak dedi yeni sistemin temelindeedeceğini söyledi. Hiçbir azalma ya da yeni emeklilik olacak "" ve yeni maaşım yeni koşullara verilen "o"yazan Twitter üzerinden açıklamalar vererek, dedi.

Daha önce, Bay Dün, Çalışma Bakanlığı bir genelge dayanıyordu, yeni yatay περικοπέςστις ana emeklilik, söylediği gibi, gizlice yaz nedeniyle tembel geldi"" -, Varsayım arifesinde, hükümet TİF sonra kalkacaktır" vardı. Ekim ayında uygulanacak belirtildiği gibi, artık bitti, ama tamamlayıcı emeklilik kesintileri nedeniyle Eylül çifte kaybı değil, aynı zamanda TİF önlerine olacaktı çünkü.

Bay göre. Vroutsi bu azalma yıllık bazda 530 euro aralığında olacak ve 265,000 emekliler için ilgili olacaktır. Toplam 140 milyon Euro kısıtlamaya belirlemek. euro.

reklam5

loading...