728x90 AdSpace

Breaking

[recent][ticker2]
28 Ağustos 2017 Pazartesi

Putin: Ukrayna yerine barış terörizm seçer

Putin Ukrayna yerine barış terörizm seçer

Putin Ukrayna yerine barış terörizm seçer
Resi

Putin Ukrayna yerine barış terörizm seçer

çerçeve" hem AMERİKA hem de Avrupa'da koyar, soran Kiev davranışlarını değiştirmek için önlemler almak

Ukrayna karşısında dik çekim, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, serbest bırakıldı, Kiev barış terörizm seçer belirten ve tehlikeli bir oyun oynuyor, Kırım'da Son 24 saat ve Ukrayna güçlerinin işgali nedeniyle, Rus güvenlik hizmetleri amacı ile yaşanan gerginlik hakkında yorum olduğunu sözlerine ekledi.

Putin, Moskova'da konuşan Kiev "aptal" ve "suç eylemleri tarif" ve Doğu Ukrayna'da (G20) 20 Grubunun önümüzdeki toplantısının oturum aralarında barış sürecine ilişkin tartışmalar yapılmasının manası olduğunu vurguladı bu nedenle Çin dünyanın en gelişmiş ve gelişmekte olan ekonomiler.

Kırım'da güvenlik önlemleri yoğunlaştıracağız Rusya Devlet Başkanı, ifade ve Kiev davranışını değiştirmek için tedbirler almak, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri çağırdı. Ukrayna tarafını Moskova iddiaları yalanladı, yanlış haber "için bir sebep verme.

Putin: Ukrayna yerine barış terörizm seçer Reviewed by haber on Pazartesi, Ağustos 28, 2017 Rating: 5 Putin Ukrayna yerine barış terörizm seçer Resi Putin Ukrayna yerine barış terörizm seçer çerçeve" hem AMERİKA hem de Avrupa'da koya...

Tepkiler:

[Ukrayna yerine barış terörizm][carousel1]

Hiç yorum yok:

aaa