REKLAM1REKLAM1

KIRILMA

[recent][ticker2]
25 Ağustos 2017 Cuma

Koz otobüs sertleşir ve Afganistan'da 4 bin asker gönderdi

Koz otobüs sertleşir ve Afganistan'da 4 bin asker gönderdi

Koz otobüs sertleşir ve Afganistan'da 4 bin asker gönderdi

Koz otobüs sertleşir ve Afganistan'da 4 bin asker gönderdi


Devirmek için Taliban önlemek için ulusal güvenlik danışmanlarının ikna Kabil hükümetine destek, Amerika tarafından desteklenen, geliştirmek için

Çekilme gelen en uzun süreli askeri angajman Amerikalı olarak değil yapılması aceleyle işaret Donald Trump bir mesajı Afganistan, asfalt yol için bir artış Amerikan askerleri bu ülke.

Yeni yaklaşım ABD'ye karşı saldırılar İslamcı militanların hedefi için güvenli bir yer haline Afganistan engellemek niyetinde olduğu Trump, ilan prime time en popüler yayın olduğunu söyledi. Ayrıca Pakistan'a yönelik Amerikan politikasını sert bir yaklaşım nitelendirdi.

Cumhuriyetçi Başkan Ekim 2001'de, 11 Eylül ABD saldırılarından sonra başlayan savaşın devamı ile ilgili ilk şüphelerini dile getirdi. Seçim kampanyası sırasında defalarca Afganistan'daki savaş yaşıyor ve para maliyeti çok fazla olduğunu ifade etmişti.

"İlk izlenimim çekilme" konuşmasında söyledi, ama ulusal güvenlik danışmanları tarafından devirmeye Taliban önlemek için Kabil hükümetine, Amerika tarafından desteklenen, desteği artırmak için ikna oldu sözlerine ekledi.

Koz çok asker Afganistan'da nasıl gönderileceğini söylemedi, ama Savunma Bakanı Afganistan'da konuşlandırılmış olan 8400 onları tamamlayacak diğer 4000 göndermek niyetinde.
Koz otobüs sertleşir ve Afganistan'da 4 bin asker gönderdi Tarafından gözden geçirildi haberefendi on Cuma, Ağustos 25, 2017 Değerlendirme: 5 Koz otobüs sertleşir ve Afganistan'da 4 bin asker gönderdi Koz otobüs sertleşir ve Afganistan'da 4 bin asker gönderdi De...

Tepkiler:

[Koz 4 bin asker Afganistan'da][carousel1]

Hiç yorum yok:

aaa