728x90 AdSpace

Breaking

[recent][ticker2]
27 Ağustos 2017 Pazar

Komünistler, suçlular dedemi öldürdü

Komünistler, suçlular dedemi öldürdü

Komünistler, suçlular dedemi öldürdü

Komünistler, suçlular dedemi öldürdü


Komünistler av karaborsacılar ve işbirlikçileri sahibi - daha önce Dedem geçmişte ya da şimdi, ilk defa, yüzünden, Estonya, güney batı tarafına stalinizm ve transfer için ağladım ahlaksızlık : "?"

Hükümet üzerinde şiddetli bir saldırı, makale, PASOK, Eva  olan mep ile, ortak bir tartışma olur için komünist rejimler, suçları söz, sonra Avrupa'da totaliter rejimlerin kurbanları için Estonya Başkanlığı başlangıcından Yunan hükümeti olmaması. 

Yunanlılar için gururdur"bu hafta sonu bir gazete, "eğer SYRIZA ulusal yıldönümleri, geçit törenleri, tarihsel hafıza, dil, gelenek, eğitim, mükemmellik, semboller rahatsız ediyorsa, bu değerler, eğer hatırlamak istemediğiniz mep raporları, diğer şeyler arasında, bir makale.

"Beni duyuyor  misin? Komünistler, suçlular Dedem öldürdü. Dinliyor musun? Çalmışlar beri komünistler, suçlular ailemin evi yakıldı. Yine çocukları kurtarmak için bir yer, Constantia Makedonya, terk etmek zorunda kaldı Büyükannem kadar korkmuş, evin kadınları uyurken, battaniye evin yakınlarında bir hendek sarılmış. Dramatik bir kılın sonra, mülteci sokak İnşa, Selanik, Yunanistan barınak buldular. Neden? Sıradan insanlar, politika eylem olmadan. Küçük Asya mülteciler. Yabancılar, yabancılar, ve burada. Yunanistan'da.

Kendi tarihsel hafızamızı ABD'de yerleşmiş, asla unutmayacağız. Ve eğer SYRIZA ulusal yıldönümleri, geçit törenleri, tarihsel hafıza, dil, gelenek, eğitim, mükemmellik, semboller rahatsız ediyorsa, bu değerler, eğer hatırlamak istemiyorsan, bu düşman, ve sonra kibir geliyor Yunanlılar için bir hakaret. Bu yüzsüz hükümet, Yunanlıların servet yabancı satış emri ile, devletin hiçbir ideoloji, kendini sadece faiz,  obsesyon ve plan bozulması ve ortadan kaldırılması vardır.

Birçok liderin, ancak Sol sıradan militanlar, özgürlük ve Demokrasi için kurban , solcu ideoloji manto rağmen başarısız olmuştur. Engeller ve engellemeler, savunulamaz, ilgisiz, eğitimsiz, yerine ulusal birlik ve uzlaşma çağrısı yeni bir ulusal bölünme isteyen bu kültür kalıntıları, yine yenilecek. Yunanistan Avrupa ve.

Suç yasa ile cezalandırılabilir haksız bir davranış için suçluluk. İdeolojik bir pelerin ile suçlar ve bir pelerin olmadan suç her zaman suçtur. Ve eğer bir suç işlediysen, ceza, karşılaştırmalar denklemler olmadan ve olmalıdır. Bu, . Sor ve Öğren.

Gazete "Haber gecesi  makaleyi" tepkilere neden oldu, sosyal medya kullanıcıları ile dedesi iftira ve yalan yayınlayın herkes için tedavi "o işbirlikçi ve siyah bir marketeer ve aynı cevap, Twitter, olduğunu iddia etmek olduğunu fazlalaştı. "Çamur" bir demokraside cezalandırılır".

içinde ahlaksızlık 

Sağlık, Paul , Bakan Yardımcısı, terbiyesizlik komünist rejimlerin suçlarını Eva makale ve komünistler tarafından büyükbabasının cinayetini yanıtladı.

Ayrıntı, Sağlık Bakan Yardımcısı cevap, Facebook üzerinden:

 PASOK:
-Komünistler bir av sahibi karaborsacılar ve işbirlikçileri var!!!!
Yine geçmişte ya da şimdi, ilk defa, yüzünden, Estonya, güney batı tarafına stalinizm ve transfer ve Dedem ağladı? ??"
Komünistler, suçlular dedemi öldürdü Reviewed by haber on Ağustos 27, 2017 Rating: 5 Komünistler, suçlular dedemi öldürdü Komünistler, suçlular dedemi öldürdü Komünistler av karaborsacılar ve işbirlikçileri sahibi - daha önce...

Reaksi:

[suçlular dedemi öldürdü][carousel1]

Hiç yorum yok:

aaa