728x90 AdSpace

Breaking

[recent][ticker2]
27 Ağustos 2017 Pazar

Hükümet haberleri Dikte istiyor

Hükümet haberleri Dikte istiyor: kontrollü bilgi soruları, bloklar Medya seçer

Hükümet haberleri Dikte istiyor
Hükümet haberleri Dikte istiyor

Dışlanan olmayan popüler medya İLK TEMASI ve protothema.gr... istenmeyen listesinde hakim - Başbakan Alexis yaşındaki çipras mülakat için TİF soru göndermek için

Sürekli pratik ve bilinçli bir taktik brifing olarak kontrol etmek için hükümetin artık bu tutum, "boğulma", uygulamaların oluşturulması, Çoğulculuk, ve bir girişim, çok kaba ve acımasız bir şekilde, aynı için olumlu bir iletişim ortamı.

Non-sevdim media – İLK TEMA ve protothema dışlanan Olga , yeni durumda.gr TİF Başbakan Alexis yaşındaki çipras mülakat için soru göndermek için... istenmeyen liste - hakim son günlerde görülmemiş bir çabanın sonucu olarak meydana geldi. Ve güncellemeyi "cerrahi" müdahale dans sürükleyerek gösteren, yine, hükümet temsilcisi, hükümet, haberler oynamaya ne ve hangi kanallar dikte etmek için her türlü hakka sahip azılı artık bir deyimi ile başlar.

Otoriter yöntemler, sinir ve anti-demokratik davranışlara tükenmez bu işleme ile, ama DUDAK Başbakan'ın röportaj gösterdi. Bize olduğu gibi, her dogma "ifadesi bizim düşmanımız," lady , muhtemelen "hükümet için rahatsız edici" olduğunu, sen de elinden geldiği kadar içeride olduğu kadar, dışarıda emin olun.

Soru seçimi tamamen keyfi olduğunu, genel anlamda, çoğulculuk, temsilci duruyor hemen her kriter olmadan. Vatandaşlar tarafından hareket değil kriter ve tanınması Bayan Γεροβασίλη için sayılmaz – bu hükümet temsilcisinin kesinlikle ince baskı var, tamamen ülke ve ilk bilgilendirici site dolaşımı gazetede ilk görmezden geldikten sonra. Tam tersine, "keşfedilen" ve haftalık konu bir gazete ona sorular verdi, birkaç ay önce serbest bırakılmış, halka tamamen bilinmeyen, az trafik olan bir site seçilen ve başta "Sayın yaşındaki çipras kulaklarını kapa ve kendini beğenmişlik okşamak", 30 sorular altı, dolaylı ya da doğrudan bağlı veya hükümet ve SYRIZA tarafından kontrol edilen beş yani, gazeteci ya da medya, emin olun! Aynı zamanda hükümetin müttefik ve destek var, daha önce ilişki üslü olarak hedef alan SYRIZA, yüklenici Ulusunun aleni örnek olan girişimcilere ait rahatsız olmadan bazı kriter muhtemelen gerçeği seçti.

, Genel olarak, hükümeti eleştiren, bu "zor" ve "rahatsız edici" sorular göndermek için ise "Başbakan'ın Rad basın toplantıları kayboldu", belli ki, o, diğerleri arasında, ve ayrı İLK TEMA gibi Adım kağıtlar, Özgür Basın, Cumhuriyet, dışlanmış.

Kapatılan kanallardan gelen sorular ve delicesine somut örnek dışlama olurdu hafife almak olamazdı belki takdir, zaten başbakanın mide "ağır".

Parodi bir süreçte, kadın  bu siyasi zayıflık, Bay içinde sadece bir an olmadığını göstermiştir. Yaşındaki çipras gerekir "bekçi", ama derin bir tezahürü için anti-demokratik zihniyet oturmuş.

Aslında, imkansızı SYRIZA hükümeti gelişine kadar apaçık olduğu gibi, bir açıklama haber kanalları görüntülemek için, küçük durum ile bu Zappeion euro için hükümetin fiesta-Akdeniz Zirvesi televizyon raporları tarafından verilen Süreç, dikkat ihtiyaçları için ne diyeceğini hükümetin hakkıdır. BU açıklamaları, siyasi bir fırtınaya yol açtı, ama kulak TİF gösterdi hiç bir ter kırmak değildi.

Bu davranış aslında SYRIZA neredeyse tamamen parti, yani devletin parasını uzak yaşayan parti propaganda, yani resmi mekanizmalar, yandaş medya ve parti yetkilileri tarafından personel, yani sol olarak taktiğinin bir devamı olarak geliyor.TR, video alanında normal ortam ve düzenli gazeteciler suçlu, neden her zaman proje sorunları vurgulamak için değil, toplum etkinliği ve bakanlıkların basın bültenleri seçin.

Bu da Yunanistan ve denir gibi bilgileri kontrol etmek için, üst bir örnek ile, toplum yetkilileri tarafından bile hükümetin çaba çoğulculuk sınırlaması zaten ifade uluslararası endişelerini güçlendiriyor, özel televizyon yayıncılığı kısıtlama dört lisansları.

Arkadaş: her zaman gazetecilere soru seçeneği verilmelidir


Gizli Departmanı tarafından düzenlenen basın toplantısında pozisyonu hükümet temsilcisi mesafeler. Eğitim Nikos Arkadaş Pazartesi sabah dört gazete hariç sordu.

"Konuyu bilmiyorum ama rica eden çok sayıda gazeteci vardı. Her zaman gazeteciler için bu bölümü söyledi kullanılabilir" zaman bazında soru için fırsat verilmelidir. Eğitim.
Hükümet haberleri Dikte istiyor Reviewed by haber on Ağustos 27, 2017 Rating: 5 Hükümet haberleri Dikte istiyor: kontrollü bilgi soruları, bloklar Medya seçer Hükümet haberleri Dikte istiyor Dışlanan olmayan popüler medy...

Reaksi:

[Medya seçer][carousel1]

Hiç yorum yok:

aaa