Header Ads

REKLAM1 REKLAM1
REKLAM 10 REKLAM11 REKLAM11

Google mobil uygulama değişiklikleri

REKLAM 2 REKLAM 2 DEVAMI
loading...
REKLAM 2 DEVAMI REKLAM 2
REKLAM 3 REKLAM 3

Google mobil uygulama değişiklikleri

Google mobil uygulama değişiklikleri

Google mobil uygulama değişiklikleri

geçmişini baz alarak, kullanıcı için kişiselleştirilmiş bilgiler sunacak ve hangi arama sonuçlarına adımları takip etmiyor bu sorunları Google beslemesini tarayıcıda kullanılabilir, pc Google, ana sayfasında ve gitmiyor

... BBC tarafından rapor edilen kişiye özel "bir haber akışı" eklemek, Facebook modeline hazır olan yoğun rekabet devam eder Google ile başa çıkmak için yardımcı olacak değişiklikler.

Bu tarihi ve hangi arama sonuçlarına adımları takip etmiyor bu konulara bağlı olarak kullanıcıya kişiselleştirilmiş bilgi sağlayacak olan Google, mobil uygulama için bir öznitelik eklemek için. Tarayıcıda kullanılabilir olacak, pc Google ana sayfada değil

Mobil uygulama için bir arama yapın önce ilginizi çekebilir kullanıcı malzeme göstermiş olacak olsa da, önceki aramaların temelinde aynı kullanıcı tarafından seçilmiş olacak haberler, makaleler, videolar ve müzik gösterilecektir.

BBC tarafından bildirildiği gibi, Google, Aralık ayından bu yana bir akıllı telefon için app haber besleme daha basit bir versiyonu testler yapar ve tam haber besleme uygulamaları için ABD'DE ilk aşamada eklenecektir. 

Bir temsilcisi Google belirtildiği Google Besleme: 
"biz Değil planlamasına dahil Google Beslemek bir masaüstü sürümü, Google Beslemek bir özelliğin kullanılabilmesi için mobil".

reklam5

loading...