728x90 AdSpace

Breaking

[recent][ticker2]
27 Ağustos 2017 Pazar

Facebook yanlış haber

Yanlış haber mücadele için yeni önlemler Facebook açıkladı

Facebook yanlış haber
Facebook yanlış haber

hareketin aldığı ağır eleştiriler, gerçekten attığı ciddi sorun Facebook sonra gelir

Aktif eylem karşı yanlış bir haber üzerine kendi platformu karar almak Facebook duyurduğu yeni tedbirler için mücadele bu fenomen, bu yüzden alınan son uzay, büyük boyutları ve neden olduğu baş ağrısı için bir sosyal ağ hizmeti.

Hareketin aldığı ağır eleştirilerden sonra geliyor, gerçekten ciddi bir sorun aldığını ve platformda yanlış haberlerin yayılmasını durdurmak için gerekli adımları atmamıştır Facebook.

İngiliz New Scientist dergisi tarafından bildirilen, Facebook tarafından bir duyuru gerekçe olarak, kullanıcılar yakında bu yanlış veya yanıltıcı olduğuna inandıkları zaman bir haber işaret etmek mümkün olacak. Makaleyi sonra geçerliliğini doğrulamak "kim" üçüncü taraf kuruluşlara gönderilecektir. Eğer bu örgütler parça geçerliliği hakkında endişeleri paylaşıyor, bir uyarı metni geçerliliği şüpheli olan kullanıcılar uyarı mesajınızın altında görüntülenir.

Buna ek olarak, yanlış Haber, Haber Kaynağı bir dizi geçecek kadar reklam eşliğinde ya da web sitesinde terfi edemezler. Ancak, kullanıcılar, eğer isterlerse, arkadaşlarınızla paylaşmak mümkün olacak.
Facebook yanlış haber Reviewed by haber on Pazar, Ağustos 27, 2017 Rating: 5 Yanlış haber mücadele için yeni önlemler Facebook açıkladı Facebook yanlış haber hareketin aldığı ağır eleştiriler, gerçekten attığı ciddi s...

Tepkiler:

[Facebook yanlış haber][carousel1]

Hiç yorum yok:

aaa