728x90 AdSpace

Breaking

[recent][ticker2]
27 Ağustos 2017 Pazar

Facebook sahte haber tehlikeyi sahte haberler

Facebook sahte haber tehlikeyi sahte haberler

Facebook sahte haber tehlikeyi sahte haberler

Facebook sahte haber tehlikeyi sahte haberler

Eğer hikaye gerçek ya da değil, İngiliz basını noktaya 10 yolu raporlar

Bu Facebook yanlış haber tehlikeleri konusunda kullanıcıları uyarmak için İngiliz gazetelerde bir reklam kampanyası başlattı, ulusal seçimler olmak üzere kötü amaçlı bilgileri çökertmeye sosyal medya bu dev son bir girişimde bulunuyor.

Bu Facebook yalan haber, yüzeye yanlış mesaj çok özellikle paylaşılan Amerikan Başkanlığı geçen yıl, ama aynı zamanda diğer sosyal medyada seçim kampanyası sırasında gelen bir şeyin yayılmasını önlemeye yönelik güçlü bir baskı var.

İngiltere'de 8 Haziran Parlamento seçimleri ışığında, inanılır ve güvenilir olmayabilir misin paylaşmak, önce diğer kaynakları kontrol etme başlıkları geçerliliği için dikkatli olmak ülkedeki kullanıcıları davet ediyor. Ayrıca sahte profil silmek olacak notlar ve güvenilir olmayan işaretleri olduğunu mesaj tanıtmaya devam edecektir.

Yanlış haber belirleme hakkına sahip "İpuçları" eğer haber gerçek olup olmadığını belirlemek için İngiliz Basın raporu 10 yönlerden girdiler. Bu sitenin herhangi bir şüpheli yapılandırma için (yani adresi web siteleri ziyaret ettiğiniz için kullanılan) bir URL kapsamlı inceleme, kaynak araştırma ve arama gibi fotoğraf doğruluğunu incelenmesi dahil.

Bu Facebook sahte hesapları onbinlerce pahasına İngiltere'de şüpheli hareket algılama aşağıdaki tedbirler aldığını duyurdu.

Twitter ve YouTube gibi sosyal medya hükümetler, şirketler hemen aşırı içerik kaldırmak değil, yeni yasalar getirilmesi ve cezaların konulması ile tehdit ediyorlar Avrupa'da baskı altındadır.

Aslında, Facebook cinayet, intihar ve diğer şiddet eylemleri gösteren videoların silinmesi sürecini hızlandırmak için daha fazla çalışanı işe aldı.
Facebook sahte haber tehlikeyi sahte haberler Reviewed by haber on Ağustos 27, 2017 Rating: 5 Facebook sahte haber tehlikeyi sahte haberler Facebook sahte haber tehlikeyi sahte haberler Eğer hikaye gerçek ya da değil, İngiliz basını n...

Reaksi:

[tehlike tehlike][carousel1]

Hiç yorum yok:

aaa