728x90 AdSpace

Breaking

[recent][ticker2]
27 Ağustos 2017 Pazar

Facebook haber sahte olduğunda bize bildir

Bu Facebook haber sahte olduğunda bize bildir

Facebook haber sahte olduğunda bize bildir

Facebook haber sahte olduğunda bize bildir

eğer bir konu yanlış doğrulandı, kullanıcıların sorunu "çürütüldü "haber" bir bildirim göreceksiniz"

Karar, son olarak, sık sık yanlış bir haber onlarca etrafında parading, arkadaşlarının mesajlar arasında görmek isteyen kullanıcılar, "sınıf" zaman çizelgesi koymak için ihtiyacımız olan Facebook. Tam olarak bu nesne olan Poynter Uluslararası Denetleme Ağı ile işbirliği içinde, kavşak, yani haber ve sahte veya gerçek olup olmadığını, şimdi herkes tarafından yayınlanmış ve hatta reddedilmesi için başvuru yapın, sahte haberler içinde makaleler değerlendireceğiz. 

Facebook, Adam Mosseri Başkan Yardımcısı, Washington Post "yanlış haber yayılmasını azaltmak için bir sorumluluğumuz var," diyor ve bu tüm görüşlerini yayınlanmasına ilişkin yapılan, sosyal ağ gibi olacaktır milyardan fazla kullanıcı herkes dile getirilebileceği bir yer olmaya devam edeceğini ekler. 

Yeni sistem aşağıdaki gibidir: Eğer Facebook bu doğrulanmış yanlış bir konu, bu durum böyle değil ise ünlü biri öldü, örneğin söylüyorsun, o zaman kullanıcılar sorunu "çürütüldü" olan "haber" bir bildirim göreceksiniz olarak uygulanacak. (Paylaşma) bu işaretleme olduğunu haber yeniden oluşturmaya teşebbüs edenler de alarm türlü yükleme önce bir bildirim görür. Buna ek olarak, bu etikete sahip gönderiler zaman çizelgesinde son görünür.

Hala sahte haberleri için başvuru yapmak için Kullanıcı imkanı verilir, ya da doğrudan karşıya olan bir διάψευσει bir mesaj gönderir. 

Adam Mosseri "güvenilir olarak sunulan web siteleri arıyoruz, ama değil," diyor, ve zaten site ile "kara" hazır olduğunu da sözlerine ekliyor. 
Facebook haber sahte olduğunda bize bildir Reviewed by haber on Ağustos 27, 2017 Rating: 5 Bu Facebook haber sahte olduğunda bize bildir Facebook haber sahte olduğunda bize bildir eğer bir konu yanlış doğrulandı, kullanıcıların sor...

Reaksi:

[Facebook haber sahte olduğunda bize bildir][carousel1]

Hiç yorum yok:

aaa