728x90 AdSpace

Breaking

[recent][ticker2]
27 Ağustos 2017 Pazar

En düşük oranda Koz popülerlik

En düşük oranda Koz popülerlik

En düşük oranda Koz popülerlik

En düşük oranda Koz popülerlik


Altı 10 Amerikalılar güvenme ona

Altı ay sonra resmi varsayım başkanlık görevi, oranı popülerlik Başkanı Donald Trump ise onun en düşük, uygun bir anket CNN. Beyaz Saray'dan duyduklarını en güvenmekten aciz olduklarını aynı zamanda, Amerikalıların dörtte üçü demek.

38% katılımcıların beyan ettikleri onaylama işlemleri Trump Başkanlığı ile Amerika Birleşik Devletleri, göre, elde edilen sonuçların yeni bir anket (SSR) CNN ise %56 katılımcıları değil onaylamayan onların işleme Amerikan Başkanı. Bir kez bir Amerikan başkanının görevleri alma, Amerika Birleşik Devletleri modern kamuoyu yoklama veriler doğrultusunda çok kısa bir süre içinde %50 ' nin altında kabul oranı vardı. %44, 1993 yılının aynı döneminde kabul oranı ile Bill Clinton oldu.

Yarısı 24% Amerikan Başkanı eylem olumlu modu yorumladı belirtirken (%47) yeni bir ankette, ABD başkanının Koz işlemleri için ciddi karşı olduğunu ifade iştirak edenler hakkında.

Cumhuriyetçiler arasında, Trump kabul oranı %73 Şubat ayındaki yüzde 59 şu anda reddetti. Üniversite diploması yok ve Koz güçlü bir seçmen tabanını veren beyazlar arasında, işlemler için kabul oranı %35 ve 12 adet azalma, Şubat ayına göre.
Yüksek düşük kalır ve olmayan kabul Koz Cumhuriyetçi Parti, hangisi kaydedilen %80.

Aynı zamanda, Koz Amerika Birleşik Devletleri ihtiyacımız olan gerçek değişim açılabilen iman edenlerin yüzdesi azalır. Koz ihtiyacı vardır", Nisan ayında %48 ile karşılaştırıldığında değişiklik yapabilirsiniz," böylece, ankete katılanların %43 gösterir. Etkili hükümet yönetmek olduğunu "iddia etti," o bugün yüzde 39'u Nisan ayında %44 ile karşılaştırıldığında kaydedildi.

Ankette ayrıca Beyaz Saray'ın tanıtım için verdiği bilgi için şüphesiz büyük bir yüzdesini tanımlar. Amerikalıların sadece 1/4, %24 ya da bunların çoğu ortak resmi olarak Beyaz Saray tarafından yapılan tüm bilgileri güven söylüyorlar. Duyuyor ve cumhurbaşkanlığı ofisinden gelmesi ne kesinlikle hiçbir şey güvenmiyorlar "öte yandan, %30 oranını gösterir.

Cumhuriyetçiler arasında, %50 halka Beyaz Saray satışa sunduğumuz bilgilerin çoğu güvenebileceğimi söylüyor.

"Çatlak" taraftarların Bankası, bugün yeni bir siyasi resim oluşturmak neden olurken, ABD'DE değişim getirmek için Koz iş deneyimi ve yeteneği, Amerikan Başkanı temel kampanya argümanlar arasında yer aldı.

Cumhuriyetçiler ve Cumhuriyetçi Parti eğilimli olan bağımsızlar arasında, Trump etkili ABD hükümeti yöneten iman edenlerin yüzdesi %10 (CNN/ORC), Nisan defadan fazla indirildi. Üniversite eğitimi olmadan beyazlar arasında, %50 etkili bir yöneticisi Koz olarak görüyor. Trump %58'lik bir oranda değişim meydana getirmek, Nisan ayında %64 ile karşılaştırıldığında olabilir seçmenlerin aynı kategori inanıyor.

Bu oran Nisan ayında oranına kıyasla sabit kalırken şey ABD için gidiyoruz Amerikalıların %53 inanıyoruz.

Bunlardan %47 onaylayan 45'i reddedilmiş gibi Amerikalılar Amerikan Başkanı ve ekonomisini ele almak ekonomik seçenek üzerinde bölünmüş kalır, ancak ulusal güvenlik düzeyinde, %48 Koz hareketleri kabul eder, onları eleştiren %47 ile karşılaştırıldığında.

Hükümetin projenin diğer alanlarda, çoğunluğu (%62) Trump sağlık tarafından izlenen politikanın olumsuz ifade (%55) göç (%54) orta sınıf için yardım (%61) harici sorunlar için. Bu alanda kabul oranı %34 sınırlıdır ile %48 vergilendirilmesi ele onaylıyor. Ancak, vergi faturası yatırma gecikmeli zaman olmuştur ve kongre'deki Cumhuriyetçiler bu yüzden yeni vergi Kanunu Eylül ayında sunulacak olan uygun gelişmeleri başlatmak için çalışıyoruz.

Geri Koz başkanlık görevlerini resmi çekilme 200 günlük süre içinde baktığımızda, katılımcıların %36 oranında bir başarısızlık olarak yargılayan %59 ile karşılaştırıldığında kadar başarılı bu süre dikkate alır. Ancak, önceki Başkan George w. Bush, Jr. ve Barack Obama'nın Başkanlığı döneminde başarılı oranları ile Obama Bush için %56 ve %51 olarak kabul edildi.

Trump ifadeleri ve eylemleri Başkanlığı devraldığından beri, Başkan olarak onun yeteneği hakkında emin hissediyorum vermedi genel olarak, ankete katılanların %62 bildirin. Üniversite eğitimi, paylaş Bu görüşü olmadan beyazların %50.

Koz olan en önemli sorunlarına gerekli önem vermediğini belirten Amerikalıların %59'u ABD'ye karşı karşıyayız. Ama aynı zamanda Beyaz Saray'ın Batı Kanadında neler oluyor yönetim tarzı, Amerikan hükümeti etkinliğini etkileyen (%58) hakkında da aynı oranda destekler.

Katılımcıların %62, Nisan ayında %56, Trump etkili Beyaz Saray'da çalışmaya kıdemli danışmanlar etkili bir ekip düzenlemek mümkün olmadığını vurgulamak ile karşılaştırıldığında.

34% Başkan olarak onunla gurur hissediyorum söylerken Amerikan Başkanı çok takdir ediyorlar, diğer taraftan, Amerikalıların %30 demek. Altı on üzerinden ya da güven uyandıran bir Koz dürüst olduğunu düşünmüyoruz ancak, ankete katılanların %55 alt Amerika Birleşik Devletleri'nde başkanlık ofis boy 'olduklarını belirtiyor.

Trump tarafından Twitter kapsamlı kullanımı için, On yedisi sosyal ağ söz konusu elektronik araçları doğrudan destekçileri ile iletişim kurmak için, Amerikan medyasının "süzgeç" aracı olmadan izin veren aynı değerlendirme, katılıyorum. Twitter yoğun kullanımı, Trump dünya liderleri geri kalanı için doğru mesajı vermiyor %72 oranında gerilme sırasında Twitter önemli konularda Amerikan Başkanı, görüşlerinin açıklanması için etkili bir araç değildir, diğer taraftan, katılımcıların %52'si savunuyor. Genellikle Trump Twitter üzerinden tv yayını, bu iletişim türü bir başkan için güvenli değil, %71 belirterek, verilen haberlere tepki gösteren on yedi savunuyorlar. Twitter'da Cumhurbaşkanı mesajlar, mesajlar, onları yanıltmak sonunda %63 inanıyor ise, kolayca yanlış olabilir on altı iddia ediyor. Amerikalıların sadece %10 oranında tepki ya da Twitter ya da diğer sosyal medya Koz süspansiyon yayıldı.
En düşük oranda Koz popülerlik Reviewed by haber on Ağustos 27, 2017 Rating: 5 En düşük oranda Koz popülerlik En düşük oranda Koz popülerlik Altı 10 Amerikalılar güvenme ona Altı ay sonra resmi varsayım başkanlık görevi...

Reaksi:

[Koz Donald Trump][carousel1]

Hiç yorum yok:

aaa