728x90 AdSpace

Breaking

[recent][ticker2]
27 Ağustos 2017 Pazar

Donald Trump yanlış haber sızdıran için CIA Başkanı suçluyo

Donald Trump yanlış haber sızdıran için "CIA Başkanı suçluyo

Donald Trump yanlış haber sızdıran için CIA Başkanı suçluyo
Donald Trump yanlış haber sızdıran için CIA Başkanı suçluyo

cIA Direktörü John Brennan, saldırı her şeyi gösterir Gibi, ifade "sahte haber", daha doğrusu, sık sık orada burada Cumhuriyetçi bob milyarder dudaklarından duydum ve Amerika Birleşik Devletleri yeni başkanı yaptı -

Ateş ve öfke Amerika Birleşik Devletleri, Donald Trump yeni Cumhurbaşkanı oldu, Pazar günü televizyon kanalı Fox News konuşan CIA Direktörü John Brennan, ifadeleri ile. Brennan yeni Başkana alenen söyledikleri çok dikkatli olması tavsiye edilir, Koz, dünyanın çeşitli bölgelerinde Rusya yetenekleri, niyetleri ve eylemleri etkili ve tam bir değerlendirme olmadığını vurguladı.

Ayrıca, CIA Direktörü, Trump Moskova'ya vermek istiyor günahları "remisyon" konusunda dikkatli olmasını önerdi, Rusya'ya karşı yaptırımların kaldırılması sonuçları toplam boyutu bilmiyorsun".


Brennan sadece bir kaç saat ve keskin ifadelerden sonra, Donald Trump eğer CIA Başkanı medyaya son sızan, asılsız bilgi veren kişi ise iki Tweet soran ile cevap verdi. Yeni Cumhurbaşkanının Amerika Birleşik Devletleri belirtilen rapor istiyorlar ona karıştığı bir seks skandalı ile Rus Hayat kadını 2013 bir lüks otel Moskova.

"CIA giden Direktörü John Brennan sert eleştirdi Başkan-Rus tehdidi için Koz seçer. Gerçekten anlamıyorum. Doğru, ben..." yazar Koz üzgün bir tweet ve diğer diyor ki: "hatta daha da kötüsü, bak Suriye (kırmızı çizgi), Kırım, Ukrayna ve nükleer hangisi oluşturulmuş Rusya. İyi değil! ? Yanlış bir haber sızdırdı"oydu.

11 Ocak, bir gün sonra haber sitesi BuzzFeed yayınlanan bir hikaye üzerinde katılım Trump pembe bir skandala Moskova, yeni Cumhurbaşkanının Amerika Birleşik Devletleri yazdığı Twitter bu "gizli servis olmalıdır asla izin dışarı sızıntı bu yanlış haber" diye soruyor: "yaptığımız Canlı nazi Almanya?".

Nazi almanyası'nda Koz yukarıda bahsedilen gizli servis görevlileri için bir hakaret olduğunu Fox News verdiği röportajda, Brennan dedi.
Donald Trump yanlış haber sızdıran için CIA Başkanı suçluyo Reviewed by haber on Ağustos 27, 2017 Rating: 5 Donald Trump yanlış haber sızdıran için "CIA Başkanı suçluyo Donald Trump yanlış haber sızdıran için CIA Başkanı suçluyo cIA Direktörü ...

Reaksi:

[haber][carousel1]

Hiç yorum yok:

aaa