r r

Hillary Clinton: demokrasi için bir Risk yanlış haber 

demokrasi için bir Risk yanlış haber

demokrasi için bir Risk yanlış haber

sözde 'yanlış haber' gerçek dünyadaki etkileri hakkında getirebilir "şimdi açıktır. Bu politika veya parti politikaları değil. Risk, ne yap kim her gün insanların hayatlarını, işlerini yaşar koyar ve toplumlarında sunuyoruz" dedi

Dışişleri Bakanı Hillary Clinton, eski Amerika Birleşik Devletleri Sekreteri hızlı bir şekilde ele, nadir bir genel görünüm dün, bir ay gibi bir propaganda tufan tarafından işaretlenmiş bir seçim kampanyası cumhurbaşkanlığı seçim yenilgisinden sonra gereken "yanlış haber" risk ilan etti.

Clinton, "demokrasimizi korumalıyız," son bir yıl içinde sosyal ağlar sular altında", "salgın  yalan haber ve propaganda sevk Harry Reid, emekli maaşı alır Senato'da Demokratların lideri onuruna bir olay sırasında söyledi. Clinton yönetimi yanlış bir karşı hareket için özel ve kamu sektörü çağırdı.

Sözde 'yanlış haber' gerçek dünyadaki etkileri hakkında getirebilir "şimdi açıktır. Bu politika veya parti politikaları değil. Risk, ne yap kim her gün insanların hayatlarını, işlerini yaşar koyar ve toplumlarında sunuyoruz," dedi.

Clintonlar yanlış haberlerin hedefi oldu, internette mesaj ile Washington'da bir pizzacı Clinton yönetimi altında çocukların cinsel sömürü çetesi için bir ön olduğunu iddia etmek. Pazar, Washington ve olay bir kaç kilometre kuzeybatı tarafında pizzacıda saldırı tüfeği, bir şut çekti, "yanlış olan bir hikayeyi araştırmak için" geldiğini söyledi şüpheli olduğunu ifade eden polis, kime göre, Kuzey Carolina'dan bir adam.

Dünya dolu olan Clinton olayı, özellikle demokratik siyasetçiler olunca - arasında, ve Başkan Yardımcısı Joe Biden var ayakta alkışlandı de yoğun bir seyirci.

Ayrıca Reid ile hizmet etmiş eski bir senatör olan Clinton, halka açık 8 Kasım başkanlık seçimlerinde Donald Trump Zaferinden bu yana görülen, ormanda cep telefonum ile selfies al "hafta"bir kaç söz edilmemiştir aslında ironik bir başvuru yaptı.

Örtülü olarak yenilgiyi kabul ederek, Reid onuruna söyleyerek, "Bu tam olarak seçimlerden sonra Capitol vermek"tahmin ettiğim gibi bir konuşma değil konuşmasına başladı.

Her yeni Amerikan Bakanı 20 Ocak'ta açılış töreninde ilk resmi konuşma yaptı, büyük bir aletle her dört yılda Capitol binası Batı cephesinde yapılan ayakta.
reklam