728x90 AdSpace

Breaking

[recent][ticker2]
27 Ağustos 2017 Pazar

Bu yaz en iyi sosyalleşme nasıl

Bu yaz en iyi sosyalleşme nasıl

Bu yaz en iyi sosyalleşme nasıl

Bu yaz en iyi sosyalleşme nasıl

..her şeyin dışında kalmak değil "

Sahneye ilkZaten favori adan ve beyaz şapel bir arka plan deniz, Gündoğumu ve günbatımı asılı "ile" tatilin tadını çıkar. Bakışları güneş çökerken renkleri, mavi ya da gelişmekte olan kaybolur. Yunan yaz ve sosyal medyada arkadaşlarına söylentiler "click" göz kamaştırıcı bir güzellik kaydetmek için elinden geleni yap. İnstagram ve Facebook üzerinde küçük, günlük bir hikaye oluşturmak istiyorum ama bir sorun var: yalnızca bir sonraki fatura izin verilen sınırı aştın sonra sıfır ile şişmiş olacak fikir, halkaları görüyor musun... çünkü damlalık ile gigabyte Kullanan sensin. Kadar panik için acele etmeyin. Ben tatil sırasında şeylerden uzak durma "" en sevdiğim online platformların kesilmiş, onu alırsınız indirimler yok. 

İkinci aşama Hala (sadece fiziksel olarak ofis içinde). Dakika Yunan yaz ne demek (nihayet) yelken ve canlı kullanıma kadar say. Facebook profilinizin içinde ana sayfa, İnstagram resimleri ve arkadaşlarının kaygısız anları videolar ile doludur. Video arkadaşlarınızla sohbet edin, "sonuçları gönder" o zaten kendi sayısı: "8 bugün, her Yerde, vb", "7". Messenger, WhatsApp, Viber. Biraz daha hoş vakit geçirmek için. Twitter'da haber, güncel olayları okuyup kendi kostik yorum yazmaya, arkadaşlarınızın diğer cevaplar için, "dünyada her neyse oyun" var. YouTube her neyse yeni trend olayına. Tekrar en sevdiğiniz müzik dinlemek. Diğer bir deyişle, İnternet uzun anına kadar kalkış bekliyordu, ya da gigabyte... her şey bitti-erken gerçekleşmesi kadar en iyi arkadaşın haline geldi. Bitti mi? Wi arayan fi ve 4G benzer hızları almak için git. Önce soğuk terler ve veri kapalı "kesin bas" işlerden uzak dur "olacak olmadığını öğrenin. Sadece tatil için terk etmeden, ama değil ve programın gigabayt dakika, saat, gün saymaya devam. 

Fotoğraflar ve hikayeler yükleyerek nerede olursanız olun normalde sürekli devam edecek. İletişim arkadaşlarınız ve sörf ınternet, aynı, sadece eklemek bir "online arkadaş": VodafoneGeçmek. Ellerini iki kelime, bütün internet dünyasına. 

Ne oldu: 
Sosyal medya için cep telefonu, en sevdiğiniz uygulamaları, sohbet, video, eğlenceli GİGA temel program veya paket tüketen olmadan kullanmak için yeni bir yoldur. 

Ne paketleri içerir: 
Sosyal PASS: mobil Facebook kullanımı eğlenceli, İnstagram, Twitter ve diğer popüler uygulamalar 

Sohbet PASS: için kullanın kaygısız gelen mobil Messenger, Viber, WhatsApp ve Vodafone Çağrı+ & Mesaj+ 

Video PASS: için kullanın Günbatımı from mobile en popüler video uygulamaları

Nasıl yapmak I almak için sayılmıyor GİGA
Web sitesi vodafone uygulama, Vodafone, ya da Hesabı almak.gr ve istediğiniz ekstra paketi etkinleştirin. Eğer 31/8 kadar yaparsan ayda 4.5 milyon avro teklif alacak. 

Bilgi: Paketler Vodafone PASS Mobile Vodafone, özel şahıslar ve profesyoneller müşteriler, faturalı, faturasız, ve tüm aboneleri aktif hale getirebilir.
Bu yaz en iyi sosyalleşme nasıl Reviewed by haber on Ağustos 27, 2017 Rating: 5 Bu yaz en iyi sosyalleşme nasıl Bu yaz en iyi sosyalleşme nasıl ..her şeyin dışında kalmak değil " Sahneye ilk Zaten favori adan ve bey...

Reaksi:

[WhatsApp][carousel1]

Hiç yorum yok:

aaa