728x90 AdSpace

Breaking

[recent][ticker2]
27 Ağustos 2017 Pazar

Adam kameraya tecavüz ve cinayeti itiraf eder

Adam kameraya  tecavüz ve cinayeti itiraf eder

Adam kameraya  tecavüz ve cinayeti itiraf eder

Adam kameraya  tecavüz ve cinayeti itiraf eder

Bu hareketlerinin polise suç şok edici kabul ve açıklama

Türk televizyon gazeteci sebat medya tarihinin en heyecan verici canlı bir haber yaptı. Kalıcı sorudan sonra, Türk bu  canlı kamera, ülkenin batısındaki evinden son birkaç gün içinde kaybolmuştu olan , tecavüz ve cinayeti itiraf etti.

Sunum Aptal  bu olanları sırayla söyle adam için büyük bir baskı getirdi. İlk başta PES ettim, ama sebat "bend", sonucu küçük kızın ölümünden sorumlu olduğunu "break" ve itiraf ediyor.

Birkaç dakika sonra,  bu  polis tarafından tutuklandı ve eylem tüm açıkladı yere cezaevinde alınan, onu öldürmeden önce, 4 yaşındaki kıza tecavüz ettiğini itiraf ediyordu. Başlangıçta bir cesedi torbaya koydu ve ortak bir çöp kutusuna taşınan fail itiraf etti. Kova önümüzdeki birkaç gün içinde boşaltılmış olduğunu öğrenince talihsiz kız alıp başka bir yere götürdü. İki gün sonra, polis bölgesinde 4 yaşındaki çocuk bulundu.

Kızın ailesi bu hikayede düşmek karmaşayı çözmek için kişi eksik arar, show  temasa geçti. Çocuk, Evet, bacağında bir doğum kusuru vardı, ve bu nedenle, o kadar uzağa taşındı, bu yüzden kaybetmiş olabilir.

Adam kameraya tecavüz ve cinayeti itiraf eder Reviewed by haber on Pazar, Ağustos 27, 2017 Rating: 5 Adam kameraya  tecavüz ve cinayeti itiraf eder Adam kameraya  tecavüz ve cinayeti itiraf eder Bu hareketlerinin polise suç şok edici kabul v...

Tepkiler:

[Adam kameraya tecavüz ve cinayeti itiraf eder][carousel1]

Hiç yorum yok:

aaa